KONST / Litografier / Grafiska blad 16123411
nr 1612 3411
Grafiska blad
24 st, Ernst, Josephson, ramade, (signerade i tryckplåt), yttermått inklusive ram: 52x33 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:09:00
11/4 22:01:34
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor